Pochod okolím Krnska

Pochod okolím Krnska obnovení tradičního pochodu okolím Krnska22.6.2024 start mezi 10 a 11 hodinou trasa cca 12 km přizpůsobeno dětem a kočárkům. Občerstvení zajištěno. Kontakty Pavel Sobalík a Petr Tvaroh 777 890 733. Pořádá FK Krnsko a Sokol Krnsko

Promítání MS v hokeji a pálení ohně

Promítání zápasu v pátek 10.5.2024 ČR - Finsko od 20:20 hodin na fotbalovém hřišti FK Krnsko. Součástí bude spálení hromady po čarodějnicích.

Veřejný prodej kroniky FK Krnsko

První veřejný prodej proběhne zítra 30.4.2024 na hřišti cca od 17:30 do 19:00. Cena je minimálně 600 Kč, horní hranice není stanovena a veškerý výtěžek je věnován ve prospěch klubu FK Krnsko. Děkujeme

Pálení čarodějnic s FK Krnsko

Z důvodu zákazového  nařízení HZS Středočeského kraje c. 3/2020 se zítřejší plánované pálení čarodějnického ohně nebude konat, vše ostatní bude podle plánu tzn.Soutěže pro děti Startovné dítě 50,- Kč Občerstvení zajištěno Hrát bude kapela Marola

Krásné Vánoce a šťastný Nový rok !

Všem našim fanouškům, hráčům, trenérům a sponzorům přejeme příjemné prožití svátků vánočních, mnoho štěstí, zdraví a úspěchů v novém roce 2024, ať už v soukromém, pracovním nebo fotbalovém životě.

V areálu kabin FK KRNSKO se nachází sportovní hospoda "KLUBOVNA", kde se dá posedět, popít a něco malého pojíst během fotbalových utkání i v běžných dnech. Po předchozí domluvě lze hospodu zamluvit pro konání různých soukromých oslav, třídních srazů, atd.

Odpovědná vedoucí: Jiří Šulc

Nakonec se nám v anketě sešlo přes 350 hlasů. Z nich 206 získalo FK Krnsko a může se tak pyšnit neoficiálném titulem Nejlepší fotbalová klobása okresu. Předseda místního klubu Petr Tvaroh nám prozradil, kdo za vším stojí: "Největší zásluhu na tom má Marta Kůrková." V Krnsku si můžete dokonce vybrat ze tří druhů klobás. "Klobásy kupujeme z Intersparu," řekl také Tvaroh. "Lidových pětadvacet," přilétla blesková odpověď na otázku ceny. A kde si mimo domácí stadion Petr Tvaroh pochutnal na vypečené klobásce? "Hodně dobré mají ve Skalsku."

Na druhém místě skončily klobásy z Mnichova Hradiště. Na starost je tam mají pánové Martin Smetana s Pavlem Bukvičkou. Jeden z místních fotbalových znalců nám prozradil, kdo dodává klobásy na hradišťský stadion: "Máme je od řezníka Pálky z Bělé. Ten klobásy dodává také na fotbal do Bělé, Doubravy a Kláštera."

Na dalších místech se umístili: Bakov (25), Benátky (12), FK Mladá Boleslav (7), Akuma (6), Kosořice (4), Židněves (3), Kosmonosy (2). V internetové diskuzi čtenáři také dopořučili další místa s "nejlepší klobásou", která se nám do ankety nevešla: Bezno, Dobrovice, Doubrava, Dlouhá Lhota, Skalsko nebo Kropáčova Vrutice. V diskuzi se také dozvíte, ve které minutě je nejlepší jít na prvoligovou klobásu v Boleslavi, aby nebyla studená a nemuseli jste stát dlouhou frontu. "Ideální je pět minut před poločasovou přestávkou. Pokud člověk stojí o přestávce dlouhou frontu, je pak kolbása studená," doporučuje jeden z diskutujících.

FK Krnsko umožňuje využít svou hlavní hrací plochu pro potřeby sehrání mistrovských utkání a vedlejší plochu pro tréninky, popř. přátelské zápasy.

V případě zájmu o využití našich travnatých ploch, popř. klubovny prosím kontaktujte vedení klubu
Naší hrací a tréninkovou plochu využívájí aktuálně tyto fotbalové týmy:
DFK Mladá Boleslav ( mistrovská utkání 2. Česká ženská fotbalová liga )
ŠkoEnergo ( mistrovská utkání 2. liga Bolesavského deníku )
Dále FK Krnsko umožňuje svým platícím členům propůjčení klubovny na hřišti v rámci konání oslav narozenin a dalších akcí.
Pro osoby, které nejsou členy klubu je klubovna pranajmuta za poplatek.
FK Krnsko nabízí zájemcům k využití také udírnu.
Každý pronájem je nejprve prodiskutován na výborové schůzi vedením klubu a poté zájemci sdělen konečný verdik