Radek Dosoudil nová ligová posila FK Krnsko.

FK Krnsko posílil Radek Dosoudil (* 20. června 1983, Mladá Boleslav, Československo) je to bývalý ligový fotbalový obránce. Mimo ČR působil na klubové úrovni na Slovensku, v Turecku a Gruzii. Má tři ligové tituly ze Slovenska a jednou se stal vítězem Slovenského poháru.Vyjádření k nové posile našeho týmu od předsedy klubu a trenéra mužů Petra Tvaroha:

Již při podzimní části sezóny začalo první oťukávání ohledně působení  Radka  v  Krnsku. Radek se i zúčastnil oslav 100 let, kde nastoupil za A mužstvo. Nakonec Radek ještě v podzimní části nastupoval za Libčice nad Vltavou v krajské B třídě.

Dnes sem se dohodl s vedením Libčic na přestupu Radka do FK Krnsko. Jednání bylo více než korektní. S Radkem jsem dnes mluvil. Bydlí v Praze. Tréninků se bude účastnit v rámci možností. Věřím, že klukům z týmu jeho přítomnost pomůže jak po sportovní tak po lidské stránce. Radek nám pomůže s organizací hry a i já jako trenér jsem otevřený jeho poznatkům.

více informací : https://cs.wikipedia.org/wiki/Radek_Dosoudil a https://www.transfermarkt.com/radek-dosoudil/profil/spieler/21018

 

Leave your comments
Comments
  • No comments found