Přihlaš se, reprezentuj FK Krnsko v eSportu.

Zbrusu nová Pivovary Lobkowicz esport liga klepe na dveře! Přihlaš se, reprezentuj svůj reálný fotbalový klub a vyhraj nejen historicky první derby, ale také sudy piva. Rozjeli jsme nový projekt a ty máš šanci dostat svůj klub třeba až do první ligy.

Uzávěrka přihlášek pro nultý ročník je 8. května, což komentoval i profi hráč ve FIFA T9Laky. Kdo naskočí hned na začátku, má větší šanci se dostat do první ligy. Bude totiž v ostrém ročníku mezi nasazenými. A uznej, že vytáhnout třeba malou vesnici až do ligy, by ti zajistilo místo v klubové síni slávy. Navíc pro vítěze nultého ročníku se rýsuje zajímavá možnost sehrát exhibiční zápas třeba právě s profíkem T9Laky. Přepošli odkaz na novou Pivovary Lobkowicz esport ligu také rivalům a za pár týdnů můžeš pověsit jejich skalp na sociální sítě. První vítěz je jenom jeden!  

           Co se stalo a proč esport?

Amatérské fotbalové soutěže už se letos hrát nebudou. Je to smutné, ale nedá se nic dělat. Zdraví je přednější a psali jsme o tom zde. A z našeho povedeného aprílového článku "Ze svazu uniklo, co s rozehranými soutěžemi. Vyhrála varianta, se kterou veřejnost vůbec nepočítá" vznikla myšlenka na unikátní pojetí online turnajů ve hře FIFA. Jen u nás můžete hrát za svůj reálný fotbalový klub a dostat ho na ligovou mapu v "esports". V článku najdete také informace o cenách od generálního partnera Pivovary Lobkowicz Group. 

           Kdo se může Pivovary Lobkowicz esport ligy zúčastnit?

Registrace zabere 4 minuty a přihlásit se může každý, kdo hraje FIFU na PlayStation a je oficiálně registrovaným členem reálného fotbalového klubu v ČR. Právě tento klub budeš reprezentovat. Více podrobností zde v článku. 

           Proč hrát hrát FIFU na fotbalunas.cz?

Hraješ za svůj tým, ne pouze sám za sebe

Čekají na tebe regionální derby, protože, minimálně na začátku, budeš hrát ve svém kraji

Liga bude mít úplně stejný mediální servis, jako klasické zápasy

To znamená včetně reportů, tabulek, ohlasů k utkání, fotek,videí a možná i live streamů

Otevřená bude samozřejmě i Tip liga! Takže ostatní čtenáři budou tipovat, jak zápasy dopadnou

Zápasy můžeš hrát třeba v klubovně po tréninku, za povzbuzování celého týmu. Derby bude mít naboj!

           A co řekl Lukáš Pour alias T9Laky o hře FIFA a jeho cestě mezi tuzemskou špičku v esports? Mrkni do článku zde

Třeba zrovna tohle bude poslední chybějící článek, který tě naláká do naší nové Pivovary Lobkowicz esport ligy.

 

Těšíme se na tebe!